Koncert „Lista Nieobecności” złożony jest z piosenek wielkich nieobecnych takich jak: A. Osiecka , M.Grechuta, J. Kofta, W. Wysocki, K. Kryl, A. Waligórski, J. Zwoźniak, J. Kaczmarski, E. Stachura, K. Grześkowiak, T. Opoka. J. Brodsky i inni.

W koncercie udział biorą:
Antoni Muracki, Marek Bartkowicz, Aleksandra Drzewiecka, Mirosław Czyżykiewicz, Ewa Tucholska, Wojtek Gęsicki i zespół muzyczny (piano, kontrabas, perkusja, 2 gitary, akordeon).

O Antonim Murackim – pomysłodawcy, realizatorze i współwykonawcy LISTY NIEOBECNOŚCI:

Znakomity balladzista, jeden z ciekawszych liryków w polskiej piosence. Śpiewa mądre i niebanalne wiersze własnego autorstwa, organizuje przeglądy i festiwale, menedżeruje kilku artystom.

Od 1986 roku jest członkiem ZAKR, występował w kabarecie „Nowy Świat” i „Warsztat”, brał udział w licznych programach radiowych (PR III, Radio Z) i telewizyjnych (”Powrót bardów”), jest twórcą programów literackich i kabaretowych, autorem, kompozytorem, wykonawcą i tłumaczem.

Tolek od ponad 20 lat wykonuje swoje niebanalne pieśni, próbujące wzruszać i zachwycać, rozśmieszać i zmuszać do myślenia. Bogate w warstwie harmonicznej, posiadają nierzadko urzekającą melodyjność. Zawsze ma coś słuchaczowi do powiedzenia – o ludziach, emocjach, miłości czy relacjach z drugim człowiekiem. Koncerty artysty to spektakle satyryczno-liryczne, o dużym ładunku emocjonalnym, który niosą tak tekst i muzyka, jak i dojrzałe wykonanie.

Autor trzech płyt autorskich „Po drugiej stronie”, „Świat do składania i „Za blisko stoisz”. Ponadto pierwszy w Polsce tłumacz i propagator dokonań czeskiego barda Jaromira Nohavicy. Owocem tych działań jest zarówno projekt koncertowy p.t „Nohavica po polsku” jak i jego fonograficzna wersja, czyli dwupłytowy, już platynowy, album „Świat wg Nohavicy”.

Wszyscy pozostali wykonawcy to równie znakomici artyści gatunku. Często, jak – tylko dla przykładu -. Mirosław Czyżykiewicz, czy Marek Bartkowicz, o znacznym dorobku koncertowym, festiwalowym i fonograficznym.

Przede wszystkim jest to jednak fantastycznie zgrana pod względem artystycznym grupa Przyjaciół. Przyjaciół wobec siebie nawzajem i wobec wszystkich wspaniałych NIEOBECNYCH.

CENA DO KAŻDORAZOWEJ NEGOCJACJI.